Poszukiwany Zbrojarz

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy budowlani

No photo

Opublikowano: 09-11-2023 | Wygaśnie: 21-06-2024

Wyświetleń: 135 (unikalne: 58)

31,00 zł netto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Awatar jobsplwarszawa
Nazwa firmy:HUMAN RESOURCES POLAND SP. Z O.O.
Numer NIP:9512013387
Region: Mazowieckie Warszawa

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny

Opis

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów i okolice

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie zbrojenia / głównie obiekty mieszkalne /
  • Wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych
  • Montowanie szkieletów zbrojeniowych

Wymagania:

  • Min. 1 rok udokumentowanego doświadczenia na stanowisku zbrojarz
  • Sprawne posługiwanie się cęgami
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Dokładność i umiejętność sprawnej organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Wynagrodzenie:

  • Praca od poniedziałku do piątku (8-10 godzin) od 31 zł netto na godzinę ( kwota na rękę )
  • Praca w soboty (5 godzin) od 36 zł netto na godzinę

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po przepracowaniu okresu próbnego 1 miesiąca )

Zapraszam do kontaktu

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: cv@jobs.pl