Cieśle - Zbiórka w Norwegii!

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy budowlani

No photo

Opublikowano: 10-10-2023 | Wygaśnie: 21-06-2024

Wyświetleń: 140 (unikalne: 58)

100,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Login
Nazwa firmy:Adecco Norge
Numer NIP:9999999999
Region: Małopolskie Kraków

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Rodzaj wynagrodzenia: Stawka godzinowa

Opis

Dla naszych klientów poszukujemy doświadczonego cieśli chcącego rozwijać swoją karierę w długich, prestiżowych projektach na terenie Norwegii.Przeszukaj cały kraj i znajdź najlepsze miasto dla siebie!

original.jpg

Jesteśmy Adecco Norge AS, część Adecco S.A. – jednego z największych pracodawców wśród firm zarządzających kapitałem ludzkim. Nasza firma posiada ponad 100 oddziałów w całej Norwegii, w których każdego dnia pracuje około 5000 osób. Adecco Norge to największa firma rekrutacyjna w Norwegii. Mamy 60 lat doświadczenia w branży i oferujemy pracę w wielu sektorach norweskiej gospodarki. Aktualnie poszukujemy fachowców z branży budowlanej : Cieśli!

Kluczowe obowiązki obejmują:

  • Czytanie rysunku technicznego
  • Znajomości podstawowych systemów szalunkowych (Peri, Doka, Ulma, Bauma, Hunnebeck, Meva, Skydeck)
  • Budowę konstrukcji zewnętrznych i wewnętrznych na podstawie rysunków technicznych
  • Prace zewnętrzne związane z elewacjami i dociepleniem budynków (docieplenie, pokrycie dachowe itp.)
  • Różne rodzaje prac wykończeniowych (wstawianie drzwi i okien itp.)

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako cieśla
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Chęć pracy w Norwegii

Jako cieśla musisz mieć bardzo silne podejście do bezpieczeństwa, dobre umiejętności komunikacyjne i chęci do nowych wyzwań. Poszukujemy kandydatów, którzy nie boją się myśleć nieszablonowo, wykazują inicjatywę i radzą sobie w trudnych sytuacjach. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości projektów, z których możemy być dumni!

Co oferujemy:

  •  Stabilna i stała umowa o pracę
  •  Konkurencyjne wynagrodzenie już od 240 NOK za godzinę brutto
  •  Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z koordynacją wyjazdu
  •  Możliwość długoterminowej współpracy
  •  Zwrot kosztów pierwszego biletu lotniczego do kwoty 1500 NOK
  •  Pomoc w zakwaterowaniu
  •  Opieka na miejscu ze strony doświadczonego konsultanta
  •  Bezpłatne ubranie robocze, obuwie ochronne i zestaw niezbędnych narzędzi
  •  Bezpłatne kursy BHP

To szansa na rozpoczęcie swojej przygody w Norwegii, dołączając do światowego lidera w branży!