Specjalistka ds Sprzedaży -Branża deweloperska-Kraków

[Dam pracę] Handlowiec

Opublikowano: 20-05-2024 | Wygaśnie: 21-06-2024

Wyświetleń: 341 (unikalne: 205)

6.000,00 zł brutto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: pracastala
Nazwa firmy:PracaStala
Numer NIP:676-129-75-25
Region: Małopolskie Kraków

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Dla swojego klienta poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży -Branża deweloperska-Kraków

Zakres obowiązków:

profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie procesu sprzedaży,
aktywne pozyskiwanie oraz budowa trwałych relacji z klientem,
kompletowanie dokumentów oraz zawieranie umów sprzedaży,
współpraca z osobami z innych obszarów firmy m.in. marketingu, księgowości, realizacji czy obsługi posprzedażowej,
analizowanie sytuacji rynkowej w sektorze mieszkaniowym i gromadzenie informacji w tym zakresie,
bieżące uzupełnianie i archiwizowanie dokumentacji, historii kontaktu z klientem w wersji elektronicznej oraz papierowej,
aktywny udział w wydarzeniach realizowanych przez firmę, w tym w targach mieszkaniowych w celu promocji oferty.
weryfikacja projektów mieszkań,
analiza potrzeb i oczekiwań klientów,
przygotowywanie okresowych i niecyklicznych raportów sprzedaży dla Zarządu i Księgowości,
obsługa posprzedażowa,
bieżący monitoring rynku nieruchomości i otoczenia konkurencyjnego,
informowanie klientów o aktualnej ofercie sprzedaży,
systematyczna praca z bazą klientów firmy

Wymagania:

samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
bardzo dobra obsługa komputera, programy: Excel, MS Word,
umiejętności handlowe i negocjacyjne,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
umiejętność budowania relacji z klientami,
wysoka kultura osobista i komunikatywność,
asertywność, samodzielność i wysoka motywacja do pracy.
zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Wynagrodzenie  UoP 5500,00 zł-6000,00 zł  brutto +  prowizja od sprzedaży.

Wynagrodzenie B2B do 8500,00 zł  netto + prowizja od sprzedaży.