Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża domów prefabrykowanych

[Dam pracę] Handlowiec

Opublikowano: 09-05-2024 | Wygaśnie: 08-06-2024

Wyświetleń: 33 (unikalne: 30)

5.000,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: MoveHouse
Nazwa firmy:Move House Sp. z o.o.
Numer NIP:6412561389
Region: Śląskie Zabrze

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa zlecenie
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Specjalista
Możliwość pracy zdalnej: Tak
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży budowlanej -domy szkieletowe mobilne i modułowe. Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży domów mobilnych i modułowych. Szukamy kandydata z doświadczeniem w branży budowlanej lub nieruchomościach, który posiada umiejętność skutecznej komunikacji z klientem oraz zorientowania na osiąganie celów sprzedażowych.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych.
  • Profesjonalna prezentacja oferty firmy klientom, w tym prezentacje produktów oraz omówienie specyfikacji technicznych.
  • Skuteczne negocjacje warunków handlowych i finalizowanie transakcji sprzedaży.
  • Doradztwo klientom w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań budowlanych i aranżacji przestrzeni.
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym i technicznym w celu zapewnienia odpowiedniej obsługi klienta oraz realizacji zamówień.
  • Bieżące monitorowanie rynku oraz konkurencji w celu dostosowywania strategii sprzedażowej.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z procesem sprzedaży oraz raportowanie wyników sprzedaży.
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta poprzez profesjonalną obsługę posprzedażową oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów i reklamacji.
  • Budowanie zespołu sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w branży budowlanej lub nieruchomościach
  • Doskonała znajomość procesu sprzedaży oraz umiejętność budowania relacji z klientami
  • Umiejętność skutecznej prezentacji produktów oraz negocjacji warunków handlowych
  • Znajomość przepisów budowlanych oraz umiejętność interpretacji rysunków technicznych
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych
  • Motywacja do osiągania sukcesów i wiara we własne możliwości
  • Mile widziane znajomość języków obcych-angielski/niemiecki

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: umowę o pracę lub umowę B2B
  • Niska podstawa i wysokie prowizje
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie i osobisty rozwój zawodow
  • Pakiet szkoleń obejmujący zarówno szkolenia produktowe, techniczne, jak i z zakresu obsługi klienta
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów