STAŻ W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI

[Dam pracę] Praca na produkcji

Opublikowano: 24-04-2024 | Wygaśnie: 24-05-2024

Wyświetleń: 21 (unikalne: 18)

12.345,00 zł

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: rekrutacja
Nazwa firmy:Aflofarm Farmacja Polska
Numer NIP:731 18 21 205
Region: Łódzkie Łódź

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Inny
Specjalne wymagania: Status studenta
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Praktykant / stażysta

Opis

Miejsce pracy: Rzgów, Pabianice

Region: łódzkie

Twój zakres zadań:

  • prowadzenie badań materiałów wyjściowych, produktów końcowych, produktów stabilnościowych oraz kosmetycznych
  • przygotowywanie roztworów odczynników
  • tworzenie raportów badań
  • tworzenie zbiorów danych z otrzymywanych wyników

Poszukiwane kompetencje:

  • studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci chemii, biotechnologii, biologii, farmacji
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność min 3 dni w tygodniu
  • mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe
  • dobra organizacja, silne zaangażowanie w pracę
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • pracę w przyjaznym i dynamicznym środowisku
  • możliwość wykonywania stażu przez 3-5 dni w tygodniu, 8 godzin w ciągu dnia
  • współpracę w okresie 3 miesięcy
  • wynagrodzenie za staż
  • możliwość dalszego zatrudnienia – jeśli udowodnisz nam, że jesteś dobry