Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz

[Dam pracę] Budowy i remonty

Opublikowano: 01-03-2024 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 109 (unikalne: 53)

32,00 zł netto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: pracastala
Nazwa firmy:PracaStala
Numer NIP:676-129-75-25
Region: Śląskie

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Dzienne

Opis

Alona Orzołek 502 267 530 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Lokalna ogólnobudowlana firma Skolbud , świadcząca kompleksowe usługi ogólnobudowlane, oferuje wszystkim zainteresowanym ze Śląska generalne wykonawstwo, stany surowe, nadzór inwestorski, termomodernizacje oraz budowę domów. W celu wsparcia zespołu, zatrudnimy osoby na stanowisko:

Pracownik budowlany: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz.

Praca od zaraz. Bez zakwaterowania.

Miejsce pracy: Katowice i okolice (Świętochłowice, Chorzów itp.).

Warto zadzwonić i umówić się na rozmowę z kierownikiem. Zapraszamy za dzień próbny.

Stawka:  do ustalenia z kierownikiem bezpośrednio według lat stażu i umiejętności.  Od 25 zł na rękę dla pomocnika (z doświadczeniem na żelbetach), do 32 zł na rękę dla fachowca.

Zakres obowiązków (w zależności od umiejętności):

  • Prace w stanie surowy, żelbetowe,
  • Praca na systemach szalunkowych typu DOKA, PERI,
  • Wiązanie zbrojeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie na żelbetach – KONIECZNIE,
  • Chęć do pracy,
  • Odpowiedzialność i uczciwość – warunek obowiązkowy,
  • Dla osób z mały doświadczeniem -  prace na żelbetach,
  • Brak miłości do alkoholu.

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w dowolnej formie (kto jak woli),
  • Praca od pn-pt, od 7 do 16 (17), (sobota dla chętnych),
  • Wynagrodzenie 1 raz w mc do 10-go,
  • Zaliczki dla odpowiedzialnych osób w razie potrzeb,
  • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia.

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502 267 530

 lub sms „cieśla/zbrojarz, Śląsk”.

Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia na kampanie@pracownicybudowlani.pl