Monter wod-kan / Hydraulik, sieci zewnętrzne

[Dam pracę] Praca fizyczna

Opublikowano: 01-03-2024 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 118 (unikalne: 60)

30,00 zł netto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: pracastala
Nazwa firmy:PracaStala
Numer NIP:676-129-75-25
Region: Łódzkie

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Stawka godzinowa

Opis

Alona Orzołek 502 267 530 kampanie@pracownicybudowlani.pl

Lokalna firma instalacyjna z Łodzi poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź (Polesie). Praca stacjonarna, bez kwater.

Stawka na tydzień próbny 25-30 zł na rękę, potem do ustalenia z kierownikiem według doświadczenia.

Zadania:

- praca przy kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieciach wodociągowych oraz cieplnych,

- cięcie i podłączanie rur.

Zapewniamy:

- zatrudnienie w dowolnej formie,

- zajęcie na 8-10 godzin (zależy od sezonu) dziennie - praca od 7:00 do 17:00,

- niezbędne narzędzia do pracy i odzież,

- zatrudnienie na stałe.

Wymagamy:

- doświadczenia przy instalacjach sanitarnych zewnętrznych, - koniecznie,

- chęci do pracy,

- odpowiedzialność i poważne podejście do pracy.

Siedziba firmy: Łódź (Widzew).

Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane i z doświadczeniem.

Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu 502 267 530

WhatsApp / sms ”wod-kan Łódź”.

Prosimy o CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia na: kampanie@pracownicybudowlani.pl