Elektromonter - elektryk - koleje - delegacje - konkurencyjne wynagrodzenie!

[Dam pracę] Budowy i remonty > Instalacje

Opublikowano: 02-11-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 189 (unikalne: 83)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Region: Łódzkie Łódź

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Elektromontera/elektryka

Miejsce pracy: Cała Polska – praca w delegacji.

Stawka: Ustalana indywidualnie

Umowa o pracę

Zadania: Budowa i modernizacja elektrycznych ogrzewań rozjazdów, oświetlenia kolejowych obiektów infrastrukturalnych, instalacje elektryczne w obiektach inżynieryjnych oraz kubaturowych,

Wymagania: Minimum rok doświadczenia, brak przeciwskazań do pracy na wysokościach, gotowość do pracy w delegacji,

Oferujemy: zakwaterowanie, transport i posiłek, szkolenia, kursy, premie.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr telefonu 537 504 404. Nie odbieram? Napisz sms „koleje” – oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.