Kierownik Produkcji

[Dam pracę] Budowy i remonty

No photo

Opublikowano: 21-04-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 382 (unikalne: 110)

6.000,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: MoveHouse
Nazwa firmy:Move House Sp. z o.o.
Numer NIP:6412561389
Region: Śląskie Zabrze

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Kierownik
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Jeśli jesteś Inżynierem Budownictwa/ Produkcji, masz doświadczenie na stanowisku kierowniczym oraz czujesz technologię budownictwa szkieletowego to mamy ofertę dla Ciebie.

Jako Międzynarodowa firma Greenhomes ECO -producent domów szkieletowych prefabrykowanych poszukujemy pracownika na stanowisko KIEROWNIKA PRODUKCJI

Szukamy osoby potrafiącej zarządzać czasem i świetnie odnajdującej się w roli lidera. Cenimy zaangażowanie oraz umiejętność podejmowania decyzji. Szukamy osób wyłącznie do stałej współpracy.

Obowiązki:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym i ścisła współpraca z działem handlowym
  • Kontrola jakości na produkcji,
  • Aktualizowanie wytycznych do kontroli
  • Organizacja pracy pracowników na produkcji
  • Zarządzanie produkcją
  • Przygotowanie specyfikacji technicznej
  • Wykonywanie przedmiarów oraz tworzenie list materiałowych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Wymagania:

  • Doświadczenie min 1 rok jako kierownik produkcji/ inżynier budownictwa
  • Zaawansowane lub ukończone studia budownictwa/ inżynierii produkcji
  • Znajomość budownictwa -technologia szkieletowa
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność zarządzania czasem pracy zarówno swoim jak i pracowników
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Dodatkowe wynagrodzenie w systemie premiowym

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju

  • Stawkę od 5500-9000 brutto

Mile widziane:

  • Doświadczenie w produkcji domów drewnianych

  • Język niemiecki

CV wraz z klauzulą RODO proszę wysyłać na adres info@move-house.pl