Praca dla elektryka w Belgii (darmowe zakwaterowanie)

[Dam pracę] Praca za granicą

Opublikowano: 14-06-2023 | Wygaśnie: 21-06-2024

Wyświetleń: 313 (unikalne: 76)

10.500,00 zł netto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: bknd97
Nazwa firmy:In Temporis Polska sp. z. o.o.
Numer NIP:6762081282
Region: Zagranica

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: ELEKTRYK

Praca na terenie Holandii.

OBOWIĄZKI:

  • montaż sieci elektrycznych i przyłączy

  • instalacja i konserwacja urządzeń elektrycznych

  • przestrzeganie obowiązujących procedur i norm

WYMAGANIA:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • język angielski lub niemiecki pozwalający na sprawną komunikację

  • samochód

  • przyjmujemy teamy do 3 osób (w takim przypadku tylko od jednej osoby wymagana jest znajomość języka/samochód)

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie w wysokości 530-600 euro NA RĘKĘ na tydzień

  • holenderska umowa o pracę

  • możliwe nadgodziny

  • pracę w stabilnej firmie

  • darmowe zakwaterowanie

CV proszę przesyłać na adres:

cyprian@intemporis.net

jaroslaw@intemporis.net

katarzyna@intemporis.net

tel:

789 359 816

451 194 534

451 662 795